| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Porseleinen mok Paula
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 39,81 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1124 |
| Diameter | 8 cm |
| Hoogte | 10.4 cm |
| EAN-code | 6911100000 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0472 ㎥ |
| Materiaal | Porselein |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 522.761 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 3.435 | |||
![]() Blauw | 762 | |||
![]() Geel | 1.443 | |||
![]() Oranje | 281 | |||
![]() Off White | 3.868 | |||
![]() Rood | 3.939 | |||
![]() Lichtgroen | 6 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























