| Prijs per stuk | (0x) 37,68 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Prixton TWS163 oordopjes
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 45,59 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX2PA18571 |
| Afmeting | 5,2 x 4,8 x 3,2 cm |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 5,2 |
| Breedte | 3,2 |
| Hoogte | 4,8 |
| EAN-code | 8713159741275 |
| Hoogte verpakking | 4 |
| Lengte verpakking | 10 |
| Breedte verpakking | 10 |
| Aantal per binnenverpakking | 72 |
| Materiaal type | Wood,Plastic |
| Netto gewicht (kg) | 7,6 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 10 x 4 x 10 cm |
| HS-code | 8518300090000000000000 |
| Volgende levering | 21-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 1110 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 35 x 10 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box and manual |
Algemeen
| Gewicht | 39.000000 |
| Green Points | 18 |
| CO2-voetafdruk | 4,6386204784739 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 33 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 34 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 30 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 652 | + 1.110 (verwacht op 21-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















