
PUZZ Puzzel van 150 stukjes in doos
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2132 |
| Afmeting | 17 X 17,5 X 5CM |
| Kleur | Multicolour |
| Lengte | 17 cm |
| Breedte | 17.5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.19 m |
| Lengte verpakking | 0.53 m |
| Breedte verpakking | 0.27 m |
| Inhoud verpakking | 0.027 m3 |
| Materiaal type | Papier |
| Netto gewicht (kg) | 0.3 |
| Productstatus | Outlet |
| Inhoud | 1.813 cdm3 |
| Statistieknummer | 9503 0069 |
| Aantal per verzenddoos | 15 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 5.3 kg |
| Gewicht | 0.353000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















