| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




PVC poncho Pippa
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 68,97 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9137 |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 0.1 cm |
| EAN-code | 3926200000 |
| Lengte verpakking | 58 cm |
| Breedte verpakking | 35.5 cm |
| Weight package | 10.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0731 ㎥ |
| Materiaal | Abs, Pvc |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1080 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 6.253 | |||
![]() Lichtgroen | 3.024 | + 9.600 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Lichtblauw | 19.448 | + 22.400 (verwacht op 07-07-2026) | ||
![]() Wit | 18.684 | + 32.000 (verwacht op 04-08-2026) | ||
![]() Oranje | 20.813 | |||
![]() Rood | 4.687 | + 12.800 (verwacht op 06-05-2026) | ||
![]() Zwart | 3.358 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























