| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

R-PET sneldrogende sport handdoek 40x80cm met etui (200g/m²) sublimatie
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 55,18 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 02 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT97214 |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 800 mm |
| HS-code | 6302939000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 150 mm |
| Hoogte geschenkdoos | mm |
| Breedte geschenkdoos | 100 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.064000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 0 | + 3.000 (verwacht op 24-05-2026) | ||
![]() Blauw | 0 | + 3.000 (verwacht op 24-05-2026) | ||
![]() Geel | 0 | + 3.000 (verwacht op 24-05-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 0 | + 3.000 (verwacht op 24-05-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 3.000 (verwacht op 24-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























