| Prijs per stuk | (0x) 17,93 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
RACE WOMEN RACE dames shoftshell 280g
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 216,95 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | S01194 |
| Afmeting | 58 X 41 X 20 CM |
| Geslacht | Female |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.18 m |
| Lengte verpakking | 0.58 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.042 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 1 |
| Netto gewicht (kg) | 0.444 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.001 cdm3 |
| Statistieknummer | 6110 3099 |
| Aantal per verzenddoos | 10 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 5.49 kg |
| Gewicht | 0.549000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Bangladesh |
Voorraad
Voorraad
| Geslacht | Kleur | Afmeting | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad |
|---|---|---|---|---|
![]() Dames | Zwart | L | 252 | |
![]() Dames | Zwart | M | 270 | |
![]() Dames | Zwart | S | 120 | |
![]() Dames | Zwart | Xl | 169 | |
![]() Dames | Zwart | Xxl | 57 | |
![]() Dames | Franse marine | L | 102 | |
![]() Dames | Franse marine | M | 75 | |
![]() Dames | Franse marine | S | 83 | |
![]() Dames | Franse marine | Xl | 120 | |
![]() Dames | Franse marine | Xxl | 71 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





































