| Prijs per stuk | (0x) 16,47 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+18
Rackpack Wine Sign
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 199,29 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 269011-945999999 |
| Kleur | houtbruin |
| EAN-code | 8785260210124 |
| Lengte | 35.2 cm |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 15 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0702 ㎥ |
| Merk | Rackpack |
| Materiaal | Hout |
| On pallet | 15 |
| Inhoud | 5192 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() houtbruin | 151 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















