| Prijs per stuk | (0x) 5,21 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Reflecterende Sifan heuptas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 63,04 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95325-N0061 |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 450 mm |
| Breedte | 2 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Inhoud | 100 ml |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.090000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















