| Prijs per stuk | (0x) 4,68 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
RFX™ Reflecterende bedekking voor uw tas
Totaalprijs bij 250 stuks vanaf € 1.415,70 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PR04506 |
| Kleur | Neon geel |
| Lengte | 0 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 530 mm |
| EAN-code | 8713159366409 |
| Hoogte verpakking | 40 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 40 cm |
| Weight package | 12.25 kg |
| Merk | RFX |
| Materiaal | Polyester |
| Netto gewicht (kg) | 42 |
| Statistieknummer | 4202929190000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13.25 kg |
| PMS waarde | 803C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Neon geel | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















