
ROZZ Puzzel van 1000 stukjes in doos
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2134 |
| Afmeting | 65X65CM |
| Kleur | Multicolour |
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.55 m |
| Lengte verpakking | 0.38 m |
| Breedte verpakking | 0.28 m |
| Inhoud verpakking | 0.059 m3 |
| Materiaal type | Papier |
| Netto gewicht (kg) | 0.75 |
| Productstatus | Outlet |
| Inhoud | 4.877 cdm3 |
| Statistieknummer | 9503 0069 |
| Aantal per verzenddoos | 12 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Gewicht | 0.833000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















