| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




rPET vilten plunjezak Savannah
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 79,01 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-970947 |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| EAN-code | 4202929100 |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 10.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1253 ㎥ |
| Materiaal | Staal, Polyester |
| On pallet | 40 |
| Inhoud | 20250 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 4.844 | |||
![]() Donkergrijs | 3.356 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















