| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Sagaform Trine Thermoskan (gerecycled) 1.5 L
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 63,36 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT52137 |
| Lengte | 180 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Inhoud | 1500 ml |
| HS-code | 9617000000 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 190 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 230 mm |
| Breedte geschenkdoos | 140 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.705000 |
| Microwave Safe | Nee |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Beige | 209 | + 504 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Donker rood | 141 | + 504 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Zwart | 262 | + 1.008 (verwacht op 14-09-2026) | ||
![]() Bruin | 78 | + 504 (verwacht op 14-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















