| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Schoudertas canvas OEKO-TEX® 270g/m² 42x12x43cm
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 71,39 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT95164 |
| Lengte | 420 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Materiaal | Katoen, oeko-tex® standard 100 |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 4202929890 |
Algemeen
| Gewicht | 0.162000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 14.067 | |||
![]() Zwart | 32.641 | + 10.000 (verwacht op 13-05-2026) | ||
![]() Donkerblauw | 8.348 | + 30.000 (verwacht op 01-06-2026) | ||
![]() Rood | 7.230 | + 10.000 (verwacht op 13-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















