| Prijs per stuk | (0x) 28,03 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
SCX.design B11 3 delige pennenset
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 847,91 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX21990 |
| Diameter | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 136 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| EAN-code | 8713159752547 |
| Hoogte verpakking | 20 cm |
| Lengte verpakking | 65 cm |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Weight package | 17 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 103 |
| Statistieknummer | 9608500000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 18 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















