| Prijs per stuk | (0x) 16,83 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
SCX.design O35 magnetische RFID-kaarthouder
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 509,11 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX20190 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 60 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| EAN-code | 8713159723097 |
| Hoogte verpakking | 15 cm |
| Lengte verpakking | 53 cm |
| Breedte verpakking | 22 cm |
| Weight package | 6.65 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 50 |
| Statistieknummer | 7616999099000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7 kg |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















