| Prijs per stuk | (0x) 52,16 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
SCX.design W27 10 W draadloos laadstation
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 631,14 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1PX12470 |
| Diameter | 80 |
| Kleur | Lichtbruin |
| Lengte | 0 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| EAN-code | 8713159601531 |
| Hoogte verpakking | 27 cm |
| Lengte verpakking | 43 cm |
| Breedte verpakking | 21 cm |
| Weight package | 6.8 kg |
| Merk | SCX.Design |
| Materiaal | Hout |
| Netto gewicht (kg) | 32 |
| Statistieknummer | 8507600090000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| PMS waarde | 9162 C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtbruin | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















