| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Senator Dart Polished pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 42,35 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262064 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.3 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 7.3 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0212 ㎥ |
| Merk | Senator |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Duitsland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 1.510 | ||
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 2.227 | ||
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 2.948 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 4.450 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 385 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 10.000 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 4.437 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 1 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























