| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Senator SuperHit pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 43,56 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262046 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14.5 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 6.6 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0262 ㎥ |
| Merk | Senator |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 3.046 | ||
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 4.999 | ||
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 8.915 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 19.525 | + 7.000 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Roze | Blauwschrijvend | 2.606 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 26.976 | + 7.000 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Geel | Blauwschrijvend | 3.170 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 15.770 | ||
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 7.411 | + 4.000 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Groen | Blauwschrijvend | 3.027 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























