| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Senator Top pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 50,82 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261408 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 13.2 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0212 ㎥ |
| Merk | Senator |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Duitsland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Zwartschrijvend | 5.211 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 2.883 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 23.575 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 9.910 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 1.737 | ||
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 4.319 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























