| Prijs per stuk | (0x) 3,25 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Sienna 210 ml kop en schotel
Totaalprijs bij 24 stuks vanaf € 94,38 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263329-002999999 |
| Kleur | Wit |
| EAN-code | 8785260190723 |
| Volgende levering | 28-05-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 6469 |
| Diameter | 9.5 cm |
| Lengte verpakking | 40.7 cm |
| Breedte verpakking | 33.2 cm |
| Weight package | 8.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0312 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 425.2931 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 3.469 | + 6.469 (verwacht op 28-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















