| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
+13
Siliconen opvouwbare drinkfles Erin 550 ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 57,60 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1172250 |
| Diameter | 7 cm |
| Lengte | cm |
| Breedte | cm |
| Hoogte | 17 cm |
| EAN-code | 3924100090 |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0563 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium, Pp |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 654.2367 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
Zwart | 4.334 | + 8.400 (verwacht op 30-06-2026) | ||
Groen | 8.523 | |||
Grijs | 9.974 | |||
Blauw | 10.798 | |||
Rood | 9.395 | |||
Kobaltblauw | 10.793 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















