| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Smartphonehouder handen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 94,99 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91196 |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Materiaal | Pp |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 3926909790 |
Algemeen
| Gewicht | 0.020000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | In the holder |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 7.370 | |||
![]() Zwart | 3.524 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.














