| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




SportsTowel sporthanddoek
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 99,83 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 260854 |
| Lengte | 80 cm |
| EAN-code | 6302939000 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Weight package | 9.2 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0599 ㎥ |
| Materiaal | Polyester |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 6.926 | + 5.000 (verwacht op 12-10-2026) | ||
![]() Wit | 12.354 | |||
![]() Koningsblauw | 6.179 | + 7.000 (verwacht op 12-10-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















