| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Spray cleaner 15ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 173,64 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91729 |
| Lengte | 20 mm |
| Breedte | 95 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Materiaal | Microfiber & pp |
| Print mogelijk | Yes |
| Inhoud | 15 ml |
| HS-code | 3402509000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.040000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | on the side of the spray cleaner |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit / zwart. | 104.127 | + 39.999 (verwacht op 14-10-2026) | ||
![]() Wit / Donkerblauw | 73.186 | + 29.999 (verwacht op 14-10-2026) | ||
![]() Wit / rood. | 21.678 | + 20.000 (verwacht op 14-10-2026) | ||
![]() Wit / groen. | 8.184 | |||
![]() Wit / Lichtblauw | 5.335 | + 8.248 (verwacht op 14-10-2026) | ||
![]() Wit / oranje. | 7.594 | |||
![]() Wit / roze. | 8.710 | |||
![]() Wit / Grijs. | 24.021 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























