| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Stack Mug 180 ml
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 103,24 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261355 |
| Diameter | 6.7 cm |
| EAN-code | 6912002310 |
| Lengte verpakking | 38 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0246 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 282.0522 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 1 | + 2.016 (verwacht op 19-08-2026) | ||
![]() Groen | 4.602 | + 2.016 (verwacht op 19-08-2026) | ||
![]() Blauw | 25 | + 2.016 (verwacht op 19-08-2026) | ||
![]() Wit | 1 | + 8.028 (verwacht op 19-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
















