| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Stilolinea Baron ABS balpen met jumbo vulling
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 38,12 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-2250 |
| Diameter | 1.4 cm |
| Hoogte | 13.4 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0245 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| Materiaal | Messing, Abs, Kunststof |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 20.6277 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | 15.305 | |||
![]() Lichtblauw | 9.637 | |||
![]() Groen | 57.081 | |||
![]() Oranje | 560 | + 37.000 (verwacht op 11-05-2026) | ||
![]() Blauw | 71.774 | |||
![]() Rood | 14.116 | + 37.000 (verwacht op 11-05-2026) | ||
![]() Wit | 29.122 | |||
![]() Paars | 3.150 | + 6.000 (verwacht op 11-05-2026) | ||
![]() Zwart | 26.148 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























