| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Stilolinea Ducal kunststof balpen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 60,50 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-5401 |
| Diameter | 1.5 cm |
| Hoogte | 13.7 cm |
| EAN-code | 9608101000 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0245 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| Materiaal | Messing, Abs, Kunststof, Nikkel |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 24.2099 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 14.582 | |||
![]() Zwart | 10.917 | |||
![]() Oranje | 21.898 | |||
![]() Geel | 966 | + 2.000 (verwacht op 11-05-2026) | ||
![]() Paars | 2.249 | |||
![]() Lichtblauw | 14.566 | |||
![]() Rood | 21.059 | |||
![]() Groen | 1.400 | |||
![]() Lime | 13.640 | |||
![]() Wit | 11.243 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























