| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Stilolinea Raja Chrome pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 82,28 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262653 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 12 kg |
| Inhoud verpakking | 0.023 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| Materiaal | Kunststof, Metaal |
| On pallet | 1000 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 5.638 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 489 | + 1.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 1.370 | + 1.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 0 | + 10.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 3.075 | + 5.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Geel | Blauwschrijvend | 1.650 | ||
![]() Donkergroen | Blauwschrijvend | 2.296 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























