| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Stilolinea Raja Chrome Recycled pennen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 87,12 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262659 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 13.9 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 48 cm |
| Breedte verpakking | 30 cm |
| Weight package | 12.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0245 ㎥ |
| Merk | Stilolinea |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Italië |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Blauwschrijvend | 5.572 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 2.796 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















