| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
STY Stylus spinner pen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2573 |
| Afmeting | Ø1,3X14,6 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 1.3 cm |
| Breedte | 1.3 cm |
| Hoogte | 14.6 cm |
| Hoogte verpakking | 0.22 m |
| Lengte verpakking | 0.53 m |
| Breedte verpakking | 0.32 m |
| Inhoud verpakking | 0.037 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | ABS |
| Netto gewicht (kg) | 0.013 |
| Productstatus | Outlet |
| Inhoud | 0.037 cdm3 |
| Statistieknummer | 9608 1092 |
| Aantal per verzenddoos | 1000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 16 kg |
| Gewicht | 0.016000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 82 | |||
![]() Zwart | 8.665 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















