| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



Stylus Touch stylus pen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261666 |
| Diameter | 0.8 cm |
| Lengte | 13.7 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 31 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0218 ㎥ |
| Materiaal | Metaal |
| On pallet | 100 |
| Inhoud | 0.2681 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Blauwschrijvend | 21.794 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 21.264 | ||
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 12.704 | + 10.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 5.744 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















