| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Sudio In-ear True Wireless Earbuds A3 oortjes
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 60,11 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263262 |
| Lengte | 5.7 cm |
| EAN-code | 8518300090 |
| Lengte verpakking | 47.8 cm |
| Breedte verpakking | 18.4 cm |
| Weight package | 3.1 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0146 ㎥ |
| Merk | Sudio |
| Materiaal | Abs |
| Number of batteries | 3 |
| On pallet | 5 |
| Inhoud | 65.664 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 115 | |||
![]() Wit | 156 | |||
![]() Zwart | 158 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















