| Prijs per stuk | (0x) 12,95 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+6
Tala keukengereisets van bamboe
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 156,70 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX12637271 |
| Afmeting | 30 x Ø 8 cm |
| Diameter | 8 |
| Kleur | Hout |
| Hoogte | 30 |
| EAN-code | 8713159729600 |
| Hoogte verpakking | 31,5 |
| Lengte verpakking | 8,5 |
| Breedte verpakking | 8,5 |
| Aantal per binnenverpakking | 16 |
| Materiaal | Bamboe |
| Netto gewicht (kg) | 6,65 |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 8,5 x 31,5 x 8,5 cm |
| HS-code | 4419190000000000000000 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | voorzijde |
| Standaard drukgrootte (mm) | 25 x 135 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box |
Algemeen
| Gewicht | 350.000000 |
| Green Points | 50 |
| CO2-voetafdruk | 0,617464422 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 33 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 36 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 37 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















