| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Tekstmarker
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 84,10 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT81283 |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Materiaal | Abs |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 9608200000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.020000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | In the mold |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit / Blauw. | 14.753 | + 9.500 (verwacht op 06-08-2026) | ||
![]() Wit / groen. | 22.101 | + 15.000 (verwacht op 08-09-2026) | ||
![]() Wit / geel | 71.425 | + 20.000 (verwacht op 30-07-2026) | ||
![]() Wit / roze. | 0 | + 15.000 (verwacht op 06-08-2026) | ||
![]() Zwart / blauw. | 8.423 | + 5.000 (verwacht op 15-06-2026) | ||
![]() Zwart / groen. | 8.893 | + 5.000 (verwacht op 15-06-2026) | ||
![]() Zwart / geel. | 570 | + 9.300 (verwacht op 15-06-2026) | ||
![]() Zwart / roze. | 5.221 | + 5.000 (verwacht op 15-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























