| Prijs per stuk | (0x) 14,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+14
Triple-Up RCS Recycled ABS Wireless Charger Stand
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 172,06 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261275-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8785260231839 |
| Lengte | 11 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 41 cm |
| Weight package | 5.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0787 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 977.9 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















