| Prijs per stuk | (0x) 31,80 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
TucsonEmperor A4 documentenmap
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 38,48 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 267665-001999999 |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8785260221731 |
| Volgende levering | 01-09-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 1920 |
| Lengte | 27 cm |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 11.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0452 ㎥ |
| Materiaal | Leder, Pu |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 2362.5 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 1.091 | + 1.920 (verwacht op 01-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















