| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

TWEENIES Keramische vintage beker
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 99,83 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9243 |
| Afmeting | Ø8,5X8,5 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 8.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.33 m |
| Lengte verpakking | 0.435 m |
| Breedte verpakking | 0.275 m |
| Inhoud verpakking | 0.039 m3 |
| Materiaal type | Keramiek Aardewerk |
| Netto gewicht (kg) | 0.329 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.143 cdm3 |
| Statistieknummer | 6912 0025 |
| Aantal per verzenddoos | 24 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Gewicht | 0.361000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 12.912 | |||
![]() Blauw | 17 | + 5.040 (verwacht op 19-05-2026) | ||
![]() Rood | 7 | |||
![]() Wit | 28.023 | |||
![]() Marineblauw | 12.407 | |||
![]() Grijs | 54 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























