| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




TYVEK Èèn vel met 10 event armbandjes
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8942 |
| Afmeting | 24,5X19 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 24.5 cm |
| Breedte | 1.9 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.405 m |
| Lengte verpakking | 0.57 m |
| Breedte verpakking | 0.22 m |
| Inhoud verpakking | 0.051 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 100 |
| Materiaal type | PE |
| Netto gewicht (kg) | 0.005 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.026 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 2000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.12 kg |
| Gewicht | 0.006000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Nederland |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 26.047 | |||
![]() Rood | 56.037 | |||
![]() Wit | 30.854 | |||
![]() Geel | 48.441 | |||
![]() Groen | 52.026 | |||
![]() Oranje | 34.407 | |||
![]() Turquoise | 13.530 | |||
![]() Zilver | 23.066 | |||
![]() Violet | 16.773 | |||
![]() Royal blauw | 52.993 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























