| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Vista Solid pennen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 44,77 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 19 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 20 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261866 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Lengte | 14.2 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Breedte verpakking | 32 cm |
| Weight package | 9.2 kg |
| Inhoud verpakking | 0.025 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.6969 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | Blauwschrijvend | 1 | + 19.499 (verwacht op 27-07-2026) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 37.598 | + 30.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 6.864 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 23.783 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 22.756 | ||
![]() Wit | Blauwschrijvend | 22.711 | + 50.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 13.434 | ||
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 20.599 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























