| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Waterman Expert balpen
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 141,86 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 31 maart verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-718093 |
| Lengte | 17.4 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 34 cm |
| Breedte verpakking | 24 cm |
| Weight package | 4.85 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0163 ㎥ |
| Merk | Waterman |
| Materiaal | Metaal, Rvs |
| On pallet | 25 |
| Inhoud | 487.2 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 73 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 18 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















