| Prijs per stuk | (0x) 178,98 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+16
Waterman Expert vulpen (blauwe inkt)
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 216,57 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 5 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 18 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX10650700 |
| Afmeting | 17,5 x Ø 1,3 cm |
| Diameter | 1,3 |
| Kleur | Zwart / Chroom |
| Lengte | 17,5 |
| EAN-code | 3501170951767 |
| Hoogte verpakking | 4 |
| Lengte verpakking | 17,5 |
| Breedte verpakking | 7 |
| Aantal per binnenverpakking | 25 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal type | Metal |
| Netto gewicht (kg) | 4,61 |
| Pen ink color | Blue |
| Standaard max. aantal kleuren | 1 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 17,5 x 4 x 7 cm |
| HS-code | 9608300000000000000000 |
| Volgende levering | 07-07-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 186 |
| Merk | Waterman |
| Aantal per verpakking | 25 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Lasergraveren |
| Standaard drukpositie | dop |
| Standaard drukgrootte (mm) | 35 x 6 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box |
Algemeen
| Gewicht | 30.000000 |
| Green Points | 15 |
| CO2-voetafdruk | 0,215215369204613 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 34 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 23 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 20 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart / Chroom | 0 | + 186 (verwacht op 07-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















