| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

2PBM5000| Fresh 'n Rebel Geschikt voor MagSafe Draadloze Powerbank 5000mAh
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 47,66 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49413 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 13 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| HS-code | 8507600090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 23 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 158 mm |
| Breedte geschenkdoos | 103 mm |
Algemeen
| Input Voltage | 5V |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 1.696 | |||
![]() Pastel rose | 68 | |||
![]() Rood | 611 | + 200 (verwacht op 18-05-2026) | ||
![]() Pastel blauw | 544 | |||
![]() Donker gun metal | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Beige | 36 | |||
![]() Lila | 103 | |||
![]() Dried green | 282 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























