| Prijs per stuk | (0x) 5,29 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
7-daagse pillendoos Joseph
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 64,01 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT92741-N0099 |
| Kleur | Fluor assorti |
| Lengte | 155 mm |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| HS-code | 3923109090 |
Algemeen
| Gewicht | 0.170000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Fluor assorti | 5.040 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















