| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Zonnebrandspray factor 30
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 142,78 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91831 |
| Lengte | 109 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Materiaal | Pp |
| Print mogelijk | Yes |
| Inhoud | 10 ml |
| HS-code | 3304990000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.026000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On backside |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit / wit. | 29.999 | |||
![]() Wit / zwart. | 8.032 | |||
![]() Wit / Blauw. | 22.031 | |||
![]() Wit / rood. | 19.533 | |||
![]() Wit / oranje. | 5.696 | |||
![]() Wit / Lichtgroen | 26.669 | |||
![]() Wit / roze. | 10.187 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























