| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+4
Zonnebrandcréme Luka
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 88,94 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1312671 |
| Diameter | cm |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 2.3 cm |
| Hoogte | 9.3 cm |
| EAN-code | 3304990000 |
| Lengte verpakking | 51 cm |
| Breedte verpakking | 28.5 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0342 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium, Pe, Pp |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 106.95 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 109 | + 16.800 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Rood | 8.100 | |||
![]() Kobaltblauw | 86 | + 16.800 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Wit | 1.532 | |||
![]() Lime | 1 | |||
![]() Oranje | 5.872 | + 16.800 (verwacht op 29-07-2026) | ||
![]() Geel | 8.300 | + 16.800 (verwacht op 29-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























