| Prijs per stuk | (0x) 9,95 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Adventdoosje met 24 genummerde chocolaatjes
Totaalprijs bij 216 stuks vanaf € 2.600,53 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer zelfde werkdag(en)
Vóór 14 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 14 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A37-7303.100 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 171 mm |
| Breedte | 116 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Netto gewicht (kg) | 120 |
| Statistieknummer | 18063100 |
Algemeen
| Land van herkomst in Europa | True |
| Productietijdinformatie | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















