| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+7
Arctica Cooler GRS Recycled Backpack koeltas
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 117,61 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 265968 |
| Lengte | 29 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 43 cm |
| Weight package | 7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1161 ㎥ |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 16965 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 1 | + 2.000 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Blauw | 1 | + 2.000 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Zwart | 1 | + 2.000 (verwacht op 24-06-2026) | ||
![]() Wit | 1 | + 2.000 (verwacht op 24-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















