| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





BANDANA BANDIDO Multifunctionele sjaal
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 74,42 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6876 |
| Afmeting | 87X44CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 87 cm |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Hoogte verpakking | 0.16 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.5 m |
| Inhoud verpakking | 0.04 m3 |
| Materiaal type | PET-Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.024 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.1 cdm3 |
| Statistieknummer | 6214 3000 |
| Aantal per verzenddoos | 400 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.56 kg |
| Gewicht | 0.026000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 17.116 | |||
![]() Rood | 20.957 | + 25.185 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Wit | 13.083 | |||
![]() Geel | 4.873 | + 5.185 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Groen | 12.096 | + 15.185 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Oranje | 0 | + 5.135 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Royal blauw | 5.202 | + 19.985 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Babyblauw | 12.819 | |||
![]() Marineblauw | 14.320 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















