| Prijs per stuk | (0x) 29,57 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+5
Barbecueset Melina
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 35,78 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-840894-011999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Bruin |
| EAN-code | 8719446058699 |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Hoogte | 6.8 cm |
| Lengte verpakking | 45.5 cm |
| Breedte verpakking | 42 cm |
| Weight package | 13 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0602 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium, Bamboe |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 4590 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 1 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















