
BOMBAI M Slippers van kurk
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6402 |
| Afmeting | 10X27X1.5CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.545 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.28 m |
| Inhoud verpakking | 0.076 m3 |
| Materiaal type | Eva |
| Netto gewicht (kg) | 0.141 |
| Productstatus | Outlet |
| Statistieknummer | 6402 2000 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht per stuk | Kg |
| Gewicht | 0.170000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















